כניסה או הרשמה

קנייה ומכירה של אתריום קלאסיק באתר Bit2C
לקוחות יקרים,

אנו שמחים להכריז על הוספת המטבע אתריום קלאסיק (סימול ETC) לסל המטבעות הקריפטוגרפיים הזמינים למסחר בבורסה Bit2C.המסחר זמין החל מתאריך 9.5.2018.


ההבדלים בין אתריום ואתריום קלאסיק


מטבע האתריום הוצג לעולם כרעיון על ידי מפתח בן 19 בשם ויטליק בוטרין בשנת 2013 כפלטפורמה בלוקצ'יין מבוזרת המפעילה חוזים חכמים. כשנתיים אחר כך בקיץ 2015 החל השימוש ברשת כטוקן (מטבע) וכפלטפורמה ליצירה, אישור ואימות של חוזים חכמים.


פריצה של האקר שהתרחשה בחוזה חכם בשנת 2016 הובילה לפיצול (Fork) ברשת ממטבע האתריום הקלאסי למטבע חדש שירש את השם אתריום. גרסת אתריום קלאסיק מכילה למעשה את כל היסטוריית העסקאות במטבע מיום עלייתו לאוויר העולם ללא כל שינוי חיצוני בקוד המקור. כיום מתרחש רוב המסחר על המטבע החדש, אך עדיין יש פעילות רבה סביב המטבע הקלאסי במסחר ובקהילת המפתחים שלו.


כל מה שצריך לדעת על המסחר באתריום קלאסיק


לתחילת המסחר, הכנסו לעמוד המסחר של אתריום קלאסיק.
קנייה ומכירת אתריום קלאסיק מתבצעת מול השקל. אנא ראו את פירוט העמלות על פעולות מסוג הפקדה / משיכה ופעולות מסחר (קנייה / מכירה) בעמוד עמלות המסחר שלנו.
קריאה נוספת על המסחר באתריום באתר Bit2C.


צוות השירות של Bit2C עומד לרשותכם בכל שאלה:
באתר | במייל | בפייסבוק | בטלגרםחברת Bit2C פועלת לקדם את השימוש במטבעות קריפטוגרפיים בישראל ומפתחת כלים אמינים וברמת אבטחה גבוהה למסחר בקריפטו.


בברכה,
Bit2C


10/05/2018

עוד חדשות »