כניסה או הרשמה

שירות OTC - מסחר במטבעות דיגיטליים בהיקפים גדולים


 

Over The Counter - OTC - Bit2C

 

מהי עסקת OTC והאם זה יותר כדאי מבורסה?

 

עסקאות Over-The-Counter או OTC בקיצור, הן עסקאות פיננסיות ייחודיות הנתפרות במיוחד לצרכיו של הלקוח, הן אינן נסחרות בבורסה ומכאן שמן – "מעבר לדלפק." בתחום הפיננסי, דוגמא לעסקת OTC היא כזו המבוצעת בחלפן הצ'יינג' המסורתי בה אנו ממירים דולרים או אירו מול השקל ולהיפך.

יתרונה המשמעותי של עסקת OTC הוא ששער ההמרה קבוע לכל סכום העסקה – דבר המקנה לקונה ולמוכר וודאות ובהירות לגבי תוצאת הפעולה מבלי שתנודות שוק פתאומיות ישפיעו על שער ההמרה. לעומת זאת, כאשר מתבצעת קנייה או מכירה בזירת מסחר או בורסה, במיוחד בהיקפים משמעותיים, העסקה עשויה להתחלק למספר תתי-עסקאות בשערים שונים – בהתאם למצב ספר הפקודות בבורסה בעת ביצוע הפעולה.

כאשר אנו בוחנים את כדאיות עסקאות קנייה ומכירה של מטבעות דיגיטליים בישראל – והאם משתלם לעשות זאת בעסקת "מעבר לדלפק" או בעסקת בורסה סטנדרטית - ישנן מספר שאלות מרכזיות שכדאי לקחת בחשבון, וביניהן:

האם היקף העסקה משמעותי ביחס לנפח המסחר בבורסה?
כאשר מתבצעת עסקה בהיקפים משמעותיים ביחס לנפח המסחר בבורסה – קיים יתרון משמעותי לעסקת OTC לעומת מסחר בבורסה כיוון שמתקבל שער המרה קבוע לכל הסכום מבלי שיחולק בין פקודות בשערים שונים בספר הפקודות של הבורסה.

מי נועל את השער, ומתי?
בעסקת OTC שער ההמרה מוסכם על ידי הצדדים מראש ומוגדר בהתחייבות חוזית ברורה.

האם נותן השירותים מוכר, אמין ובטוח?
חברת Bit2C בעלת קהל נאמן של עשרות אלפי לקוחות ונחשבת לגורם מוביל דרך וממייסדי קהילת הביטקוין הישראלית. ראה את עמוד עלינו בתקשורת לכתבות וראיונות איתנו במדיה. מנכ"ל החברה משמש כגזבר איגוד הביטקוין הישראלי. לחברה רואה חשבון מבקר מפירמת ראיית חשבון הנמנית עם הBig-5. כספי הלקוחות מוחזקים בחשבון נאמנות בבנק דיסקונט. נכסי הקריפטו של הלקוחות ("המטבעות") שמורים ומאובטחים בעזרת מנגנון טכנולוגי מתקדם וייחודי.

מתלבטים?
נציגי החברה זמינים לספק מידע נוסף בטלפון, בטלגרם, בווטסאפ, בפייסבוק ובדוא"ל כל העת. חברת Bit2C מנהלת קהילת לקוחות פעילה בה ניתן לשוחח עם מאות מלקוחותינו באופן חופשי לחלוטין ולקבל מהם משוב ולהתרשם.

לקבלת יעוץ ומענה ראשוני ללא התחייבות צרו עימנו קשר:
טלפון 054-2382019 בשעות הפעילות
מייל [email protected]
בעמוד OTC

* השירות מיועד לעסקאות ששווין מעל 500,000 ש"ח (או שווה ערך במטבע קריפטו)
* שתפו חברים שזה מעניין אותם


13/06/2018

עוד חדשות »