03/12/2022

קנייה ומכירה של ביטקוין וקריפטו בברוקר של ביטוסי

לא צריך ״לנעול שער״, העסקאות מתבצעות בזמן אמת, עסקאות החל מ- 50 ש״ח בלבד ובשערי מטבע אטרקטיביים, תהליך פשוט, מהיר ומאובטח מקצה לקצה.

לפני שנתחיל

אם יש לך חשבון מסחר פעיל ומאושר אצלנו, הברוקר פתוח לקנייה ומכירה כבר עכשיו. אם אין לך חשבון עדיין אפשר לפתוח חשבון חדש דרך מסך ההרשמה. שירותי הקנייה והמכירה בברוקר זמינים גם דרך ה- API של ביטוסי.

כניסה לברוקר של ביטוסי
אילוסטרציה

בחירת מטבע לקנייה

מסך הברוקר נפתח במצב קניית קריפטו בשקלים. במסך מופיעה רשימת המטבעות הנסחרים בברוקר יחד עם שער הברוקר הנוכחי. כדי לקבוע את סכום הקנייה, עליך לבחור בכפתור הקנייה של המטבע המבוקש.

מסך הברוקר בקניית קריפטו בשקלים

מסך הברוקר במצב קנייה: יתרת השקלים בחשבון, רשימת מטבעות לקנייה ושערי המטבע בשקלים

אילוסטרציה

מחיר יעד לקנייה

במסך זה נקבע את מחיר העסקה מול שער קריפטו-שקלים המתעדכן בזמן אמת. באפשרותך להקליד את הסכום לקנייה בשקלים, או לקבוע את כמות המטבעות שברצונך לקנות. חשוב לדעת שכבר בשלב הזה הערך של השקלים הוא למעשה סך כל העיסקה וכולל את עמלת הברוקר. כדי להמשיך לאישור הקנייה, יש לאשר את הסכומים שהקלדת על ידי לחיצה על כפתור ״המשך״ בתחתית המסך. המחיר המתקבל על המסך מכיל את עמלת הקנייה או המכירה. פרטים נוספים נמצאים במסך העמלות.

מסך מחשבון הקנייה בברוקר

מסך המחשבון של הברוקר - בקנייה

אילוסטרציה

צ׳קאאוט

במסך הזה מוצגים פרטי המכירה: סך הכל מטבע, מחיר, עמלה וסך העסקה בשקלים. חשוב לדעת שלעסקאות ברוקר יש תוקף זמן קצר יחסית, וכדי לאשר את הקנייה יש ללחוץ על כפתור ״אישור״ בתחתית המסך בטווח הזמן המוצג על המסך. אם תוקף הפקודה פג, אפשר לרענן את ההצעה בלחיצה על כפתור ״הצעה חדשה״ בתחתית המסך.

מסך צ׳ק אאוט לפני אישור הקנייה

מסך הצ׳ק אאוט של הברוקר - לפני אישור הקנייה

ברכות!

אילוסטרציה של קונפטי בקנייה מוצלחת

קניית המטבעות הסתיימה בהצלחה והם מחכים לך במסך היתרה. באפשרותך לשמור אותם בביטוסי, או למשוך אותם לכתובת חיצונית. לידיעתך, ביצוע משיכת קריפטו מותנה בתהליך אימות בווידאו.

עכשיו תורך

אפשר להתחיל לקנות ולמכור מול הברוקר כבר עכשיו.

לביצוע פעולות בברוקר

ניווט אל הברוקר

אל מסך הברוקר אפשר לנווט דרך מסך הבית, דרך התפריט בראש האתר, או דרך הקישורים שבתחתית האתר. בגלישה בטלפון סלולרי ישנו סרגל ניווט המציג את שערי המטבע המעודכנים, בחירה באחד מהם תוביל אותך אל מסך הקנייה שלו בברוקר.

ניווט במובייל, רשימה נפתחת בראש האתר ובחירה במטבע ספציפי

בגרסת המובייל - ניווט מראש האתר אל הברוקר

בחירת מטבע למכירה

במסך הברוקר ניתן לעבור הלוך ושוב בין מצב קנייה ומכירה בלחיצה על כפתור קנייה/מכירה בתחתית המסך. במכירה יש לבחור במטבע המבוקש למכירה, להקיש את סך המטבע למכירה, או את סכום יעד המכירה בשקלים. כדי להמשיך למכירה עצמה, יש לאשר את סכומי המטבע בלחיצה על כפתור ״המשך״ בתחתית המסך.

מסך הברוקר בקניית קריפטו מול שקלים

מסך הברוקר - קריפטו עבור שקלים

הרחבה נוספת על הברוקר של ביטוסי - במסך השאלות והתשובות.

פירוט העמלות בשירות ביטוסי ברוקר - במסך העמלות.